DYB created in Sweden

DYB | Develop Your Business – шведсько-український проект для власників компаній. Навчальні програми DYB та DYB club є унікальним середовищем, у якому формуються умови для розвитку та масштабування бізнесу. Ми професійно займаємось створенням Дорадчих Рад та стратегічним розвитком компаній

DYB Ukraine було запущено Шведським інститутом менеджемнту IFL Entrepreneur у 2006 році за підтримки Шведської міжнародної агенції SIDA. У проекті DYB взяли участь понад 300 компаній.

Місія DYB – розвивати український середній бізнес, надавати власнику ментальну та професійну підтримку у масштабуванні компанії.

DYB Ukraine має два напрямки – навчальні програми та бізнес-клуб.

Ключова програма для власників Advisory Board ( Дорадча Рада ) проходить у партнерстві зі Шведським інститутом менеджменту IFL Entrepreneur. До програми також залучені партнери: Swedish Chamber of Commerce, Swedish Institute, Bra samarbete INSA, Посольство України у Швеціі та інші партнери. DYB використовує шведські підходи – навчання дією, прийняття рішень на основі дискусії, зовнішній погляд на компанію та інші. 

Ключова ідея DYB club – створення Дорадчих Рад для членів клубу. DYB club є унікальним середовищем у якому формуються умови для розвитку та масштабування вашого бізнесу

Пресса

/

DYB Team

керуючий партнер
Ігор Гут
маркетинг
Саша Камишан
+38067 68 11 595
відносини з клієнтами
Тетяна Прокопенко
+38067 63 74 874
фінанси та бухгалтерія
Тетяна Ольшицька
+38096 392 26 53
координація програм
Юлія Чуприна
/